Wersje językowe
Waluty

Drobne AGD

Golarka do ubrań i sierści Golarka do ubrań i sierści
Producent: Generic
Cena: 5,89 zł
szt.
zobacz więcej
Spieniacz do mleka kawy Spieniacz do mleka kawy
Cena: 14,89 zł
szt.
zobacz więcej
Waga łazienkowa cyfrowa biała Waga łazienkowa cyfrowa biała
Producent: Esperanza
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
Waga łazienkowa cyfrowa czarna Waga łazienkowa cyfrowa czarna
Producent: Esperanza
Cena: 35,90 zł
szt.
zobacz więcej

Drobne AGD to grupa urządzeń gospodarstwa domowego, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Są one przeznaczone do ułatwienia prac domowych, poprawy jakości życia oraz oszczędzania czasu. W skład tej kategorii wchodzą między innymi: tostery, frytkownice, wagi kuchenne, wagi łazienkowe, roboty kuchenne oraz młynki do kawy.

  • Tostery to urządzenie służące do przygotowywania chrupiącego tosta. Są one dostępne w różnych rozmiarach i modelach, od podstawowych, przeznaczonych do tostowania jednego kawałka chleba, po bardziej zaawansowane, pozwalające na tostowanie kilku kawałków jednocześnie.
  • Frytkownice to sprzęt, który pozwala na przygotowanie smażonych frytek bez użycia oleju lub z minimalną ilością tłuszczu. Są one dostępne w różnych rozmiarach i modelach, od podstawowych, przeznaczonych do smażenia frytek dla jednej osoby, po bardziej zaawansowane, pozwalające na smażenie frytek dla większej liczby osób.
  • Wagi kuchenne to urządzenia, które pozwalają na dokładne ważenie składników potrzebnych do przygotowania posiłku. Są one dostępne w różnych rozmiarach i modelach, od podstawowych, przeznaczonych do ważenia małych ilości składników, po bardziej zaawansowane, pozwalające na ważenie dużych ilości składników.
  • Wagi łazienkowe to urządzenia, które pozwalają na dokładne ważenie ciała. Są one dostępne w różnych rozmiarach i modelach, od podstawowych, przeznaczonych do ważenia jednej osoby, po bardziej zaawansowane, pozwalające na ważenie kilku osób jednocześnie.
  • Roboty kuchenne to urządzenia, które pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju potraw, takich jak ciasta, masy, kremy czy zupy. Są one wyposażone w specjalne końcówki, które pozwalają na miksowanie, rozdrabnianie, ucieranie czy mieszanie składników.
  • Młynki do kawy to urządzenia, które pozwalają na mielenie ziaren kawy na świeżo przed przygotowaniem kawy. To pozwala na uzyskanie pełniejszego smaku i aromatu z mielonych ziaren. Są one dostępne w różnych rozmiarach i modelach, od podstawowych, przeznaczonych do mielenia niewielkich ilości ziaren, po bardziej zaawansowane, pozwalające na mielenie większych ilości ziaren. Młynki dostępne są w różnych wersjach - manualne lub elektryczne, z możliwością regulacji grubości mielenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium